Nieuws

Kia presenteert op IAA Transportation in Hannover twee PBV’s aan het grote publiek. De conceptversies van de PV5 en PV7 zijn twee voorbodes van de complete line-up van ‘Platform Beyond Vehicles’ waarmee Kia in 2025 de markt van elektrische bestelauto’s gaat betreden.

Op de Kia-stand in hal 13 toont Kia maar liefst vier varianten van de PV5 en PV7;  de PV5 High Roof concept, de PV5 People Mover concept, de PV5 3D-concept en de PV7 concept. De eerste, volledig elektrische, connected en aanpasbare PBV’s van Kia komen naar verwachting in de zomer van 2025 op de markt.

“Onze flexibele en zeer veelzijdige PBV’s gaan de wereld van logistiek en transport volledig veranderen, met een echt klantgerichte benadering en een elektrisch platform dat kan worden aangepast aan meerdere mobiliteitsbehoeften”, zegt Marc Hedrich, President van Kia in Europa.

De toekomstige PBV’s van Kia zijn allesomvattende mobiliteitsoplossingen waarbij op maat gemaakte elektrische voertuigen worden gecombineerd met geavanceerde software op basis van de software-to-everything strategie van Kia. Als een Platform Beyond Vehicle gaan de PBV’s zowel bedrijven als particulieren een ongekende flexibiliteit en ultieme vrijheid bieden met hun op maat gemaakte carrosserieën en interieurs, uitstekende wendbaarheid en de laagste instaphoogte.

Bestelauto kon dit voorjaar al uitgebreid kennismaken met de plannen van Kia.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.